احداث بزرگترین پارک در دل بافت فرسوده منطقه ۱۳ – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حسین نظری درباره حضور ۲۲ منطقه ای گان وی در گزارش خواهرخواندگی و ظرفیت مدیریت شهری تهران افزود: دستاوردهای حوزه شهرداری تهران در حوزه های مهندسی و سیاسی، فرهنگی، گردشگری، فناوری و … است. در این گزارش ارائه شده است.

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به اینکه جذب سرمایه گذار از اهداف برگزاری این نمایشگاه است که در ۲۲ حوزه متمرکز است، گفت: گان نیز قرار داده شده است، ادامه داد: در این گزارش از طرح پروژه باغ گلاریس در منطقه ۵ رونمایی شد و از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای همکاری و همراهی در اجرای این پروژه دعوت به عمل آمد.

وی درباره دستاوردهای اصلی ۲۲ منطقه صحبت کرد گان وی در نمایشگاه خواهر شهرها و پتانسیل های مدیریت شهری تهران گفت: منطقه ۹ با طرح هوشمندسازی مدیریت شهری و استفاده از فناوری های نوین، منطقه ۶ با سامانه شبیه سازی زلزله، منطقه ۲۲ با رونمایی از گردشگری طلایی. مسیر منطقه ۱۴ با رونمایی از ماده نانو پاک کننده مخزن زباله منطقه ۱۶ با ارائه طرح بهره برداری از تقاطع غیر عادی شهید تندگویان – شهید نواب صفوی در این نمایشگاه شرکت کرد.

نظری ادامه داد: احداث بزرگترین باغ ۱۱۰ هزار متری در دل بافت فرسوده منطقه ۱۳، احیای فولکلور در منطقه ۳، ارائه طرح های تجاری سال ۱۴۰۱ در منطقه ۴، ایجاد آب. مخازن در محفظه ۸ برای جمع آوری آوردن آب های سطحی و آبادی، تقاطع غیر همسطح فتح-باغستان منطقه ۲۱، ایجاد کمپ مسکن و آغاز ساخت چهار پروژه در مجموع ۱۹۴۰ واحد در منطقه ۱۵، پروژه باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س)انجام دادن) در منطقه ۱۷، طرح بازآفرینی منطقه ۱۹، بازآفرینی حیات شهرک (TOD) در منطقه ۷، تدابیر امنیتی بازار و پروژه بهسازی جاده ۱۷ شهریور به تفکیک منطقه ۱۲ در این گزارش معرفی شده است.

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با تاکید بر اینکه چنین نمایشگاه هایی برای ارائه رویکردها و ایده های نو برگزار می شود، گفت: این نمایشگاه فرصتی است تا مدیریت شهری دستاوردها و برنامه های خود را با شهروندان در میان بگذارد تا تعامل بهتر و بیشتر مردم و تشکیل شهرداری.

نمایشگاه خواهر شهرها و ظرفیت مدیریت شهری تهران از ۲۱ لغایت ۲۷ تیرماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه تخصصی شهرداری تهران واقع در باغ گفتگو به منظور بازدید شهروندان و کارشناسان شهر برگزار می شود. منطقه