اتفاقی ویژه برای جنجالی ترین طلبکار تاریخ استقلال


اتفاقی ویژه برای جنجالی ترین طلبکار تاریخ استقلال

لئوناردو پادوانی را می توان گران ترین خواستگار تاریخ باشگاه استقلال نامید. مدافع سابق آبی ها که در بازی لیگ هفدهم مقابل فولاند دچار ضایعه نخاعی شد، هرگز نتوانست به زندگی عادی و قدیمی خود بازگردد و برای همیشه در خانه گیر کرده است.

به دلیل اتفاقاتی که برای پادوانی افتاده، او به دادگاه CAS مراجعه کرده و از استقلال طلب خسارت بسیار سنگینی کرده است. این بازیکن برزیلی از آبی ها ۹ میلیون دلار درخواست کرد که بالاترین مبلغی است که یک مرد مقابل تیم های ایرانی در تاریخ فوتبال این کشور ادعا کرده است.

پیش از این در چند مرحله اعلام رای دادگاه پادوانی و استقلال به تعویق افتاد و آخرین باری که دادگاه عالی ورزش در این خصوص باید اعلام نظر می کرد بیست و دوم مهرماه بود. هنوز منتشر نشده است.

پادوانی که این روزها به عنوان شناگر در مسابقات مختلف حاضر می شود از تولد فرزندش خبر داد. او عکس هایی از نوزاد تازه متولد شده اش را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و نوشت: خوش آمدید لورنزو! مامان و بابا بیشتر از هر چیزی تو این دنیا دوستت دارن. شما دلیل زندگی ما هستید!

لازم به ذکر است که علی فتح الله زاده، مدیرعامل جدید استقلال ۲ روز پیش اعلام کرد که این باشگاه باید بین ۴۰ تا ۵۰ میلیارد به پادوانی پرداخت کند.