ابعاد قتل امام جماعت در اصفهان/ عامل قتل متواری استمدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان با اشاره به تیراندازی به امام جماعت یکی از مساجد اصفهان گفت: این تروریست متواری شده و هنوز دستگیر نشده است اما حجت الاسلام سید محسن احوان آسیب جدی ندیده است.

حجت الاسلام علیرضا ناجی در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این خبر که حال عمومی حجت الاسلام سید محسن اخوان پس از بیرون آمدن از عمل جراحی خوب است، گفت: این روحانی صبح امروز بعد از اقامه نماز صبح به صورت ناموفق ترور شد. . در مسجد خبایان برازنده فاصله دور بود و تیری به پهلویش خورد.

وی با بیان اینکه به دلایل امنیتی نمی توان اعلام کرد در کدام بیمارستان است، تاکید کرد: عامل قتل متواری است و هنوز دستگیر نشده است.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان در پاسخ به این سوال که آیا دشمنی با این روحانی بوده است یا خیر؟ وی خاطرنشان کرد: ایشان از روحانیون بسیار متواضع و محجوب اصفهان بودند، حتی نمی توان گفت در منبر حرفی زده که حساسیت فردی یا گروهی را برانگیخته است.

ناجی تاکید کرد: خانواده این روحانی از فضای رسانه ای ایجاد شده راضی نیستند و فعلا اطلاعات بیشتری از این حادثه در دست نیست.

به گزارش ایسنا، صبح امروز شنبه ۲۰ تیرماه، یک موتورسوار از راه دور با اسلحه به حجت الاسلام سید محسن احوان، امام جماعت مسجد باکیاله (ع) در خیابان برزاده اصفهان تیراندازی کرد و سپس متواری شد.