آیا چربی های اشباع نشده مضر هستند؟ : تغذیه


این ویدئو به تازگی از کانال “آنچه آموخته ام” بیرون آمد ، این کانالی است که در مورد موضوعات تصادفی صحبت می کند ، اگرچه تغذیه بزرگترین است.

او تمایل زیادی به رژیم غذایی عمدتا مبتنی بر گوشت دارد ، این نیز از این واقعیت آشکار است که او سعی کرد در یک ویدئو ، با استناد به یک مطالعه بسیار ضعیف ، هر کسی را که یک فرد عاقل است ، اثرات محصولات حیوانی را بر آب و هوا کم رنگ کند. بدانید آیا او مطالعه را مطالعه کرده است یا خیر.

البته ، من اینجا نیستم که در مورد ارتباط بین رژیم غذایی و آب و هوا صحبت کنم ، زیرا هدف این بخش فرعی نیست ، من سعی می کنم توضیح دهم که آن به وضوح جانبدارانه است. بنابراین به سوال خود بازگردم ، وقتی می پرسم آیا چربی های غیراشباع چندان بد نیستند منظور من خوردن صدها کالری روغن گیاهی نیست ، بلکه چربی های غیراشباع چندگانه که از غذاهای کامل به دست می آیند. همچنین مهم است که نسبت امگا 3 به 6 بین 1: 4-1: 1 باشد.

بنابراین اگر بتوانید شواهد خوبی ارائه دهید مبنی بر اینکه مصرف زیاد چربی های غیراشباع زیاد مضر است ، حتی اگر تعادل امگا 3 تا 6 شما خوب باشد و منبع شما غذاهای کامل باشد ، من متقاعد می شوم ، اما در حال حاضر تنها این استدلال که من آن را گیج می کنم. استدلالهای زیادی از طرفین دارد

منظور من از مصرف بالای چربی اشباع نشده پلی است که حدود 10 درصد کالری از چربی های غیر اشباع چندگانه تامین می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *