آیا پرسپولیس برای تیم شدن کار زیادی دارد؟


آیا پرسپولیس برای تیم شدن کار زیادی دارد؟

پرسپولیس در دیداری دوستانه مقابل نساجی ۳ گل به ثمر رساند. بازی ۳-۳ مساوی شد. نساجی به گل سوم پرسپولیس معترض بود و معتقد بود پنالتی که به گل سوم آن تیم زده شد اشتباه بوده است! در غیر این صورت پرسپولیس ۳ بر ۲ شکست می خورد.

می خواهیم یک سوال مهم بپرسیم. آیا تیمی که به نساجی ۳ گل می زند قهرمان لیگ برتر یا مدعی قهرمانی لیگ برتر می شود؟ این یکی از کلمات اشتباه در فوتبال است. نتیجه در بازی تدارکاتی مهم نیست! آیا ممکن است نتیجه در پیش فصل مهم نباشد؟ بنابراین بازی تدارکاتی مهم نیست. بازی تدارکاتی به بهانه آماده سازی تیم برای مسابقات رسمی انجام می شود.

از دست دادن ۳ گل از جمع ۱۲ تیم برتر لیگ برتر نشان می دهد که پرسپولیس برای تیم شدن کار زیادی دارد و برای قهرمانی باید تیم بهتری شود. پرسپولیسی ها هر وقت قهرمان می شدند، زمانی در فاز دفاعی خوب کار می کردند و اگر قرار باشد اینطور گل بزنند، هر چقدر هم که در فاز هجومی خوب کار کنند، امتیاز از دست می دهند.

تیم هر چیزی را که در زمین تمرین می کند به نمایش می گذارد. نتیجه دیدار با نساجی که می توانست به سود تیم مطهری تمام شود، تقویت خوبی برای سرخ پوشان بود که برای قهرمانی در لیگ و در یک کلام بهتر شدن باید در دفاع بهتر عمل کنند. در غیر این صورت یک فصل دیگر در لیگ برتر بدون لیگ دنبال می شود.