آیا تا به حال فکر کرده اید که آیا برای تناسب اندام دیر است؟

خوب ، بدن انسان با افزایش سن به طرز نامطلوبی تغییر می کند – شیوه هایی که واقعاً علیه سلامتی و تناسب اندام ما توطئه می کنند.

این بدان معنا نیست که شما کشتی تناسب اندام را از دست داده اید. این بدان معناست که شما نمی توانید مانند قبل تناسب اندام داشته باشید.

وقتی جوانتر بودید ، احتمالاً آنچه را که می خواستید می خوردید ، آنطور که می خواستید زندگی می کردید و از اندامی که می خواستید لذت می بردید – یک دستور العمل که دیگر کار نمی کند و دیگر هرگز.

تحقیقات علمی بیشتر و بیشتر نشان می دهد که در حالی که “پیری” اختیاری نیست ، اما ژنتیک بسیار کمتر از آنچه اکثر مردم تصور می کنند بر طول عمر و طول عمر تأثیر می گذارد.

به سادگی: چه ظاهر می شود بیشترین تأثیر را در نحوه افزایش سن نه زمان ، بلکه شیوه زندگی دارد.

ما سنگین تر و ضعیف تر می شویم زیرا ورزش و پرخوری مکرر را متوقف می کنیم. مفاصل ما متلاشی می شوند زیرا ما بیش از حد وزن می کنیم و خیلی کم حرکت می کنیم. و ما دچار بیماری و اختلال عملکرد می شویم زیرا اجازه می دهیم بدن ما ثابت و ترش بماند.

بنابراین ، در حالی که ما نمی توانیم سن تقویمی خود را تغییر دهیم ، مطالعات نشان می دهد که می توانیم سن بیولوژیکی خود را معکوس کرده و بخش زیادی از انرژی سالهای جوانی خود را بازیابی کنیم.

در حقیقت ، تقریباً همه جنبه های منفی پیری را می توان با ورزش مناسب (به ویژه تمرینات قدرتی) ، رژیم غذایی ، خواب و مکمل کاهش داد.

آیا می خواهید خودتان ببینید؟

سپس کتاب جدیدم را پیش خرید کنید ماهیچه ها برای زندگی، که طرحی مبتنی بر علم برای غذا خوردن و ورزش است که هرکسی می تواند در هر سن و سطح آمادگی جسمانی از آن پیروی کند.

به طور دقیق تر ، من این کتاب را برای افرادی نوشتم که. به به

  1. آیا آنها در سن 40 یا 50 سالگی یا بیشتر هستند و یا در تمرینات قدرتی نسبتاً جدید هستند یا
  2. وزن زیادی برای از دست دادن دارید (25٪ وزن بدن یا بیشتر) و در تمرینات قدرتی جدید یا نسبتاً جدید هستید ، یا
  3. می خواهید تمرینات قدرتی را شروع کنید اما برای تمرین با هالتر سنگین آماده نیستید ، یا ؛
  4. متناسب هستند و می خواهند اصول اولیه را بهبود بخشند و راههای ساده ای برای بهبود رژیم غذایی و برنامه تمرین خود بیابند.

اگر یکی از این توصیفات را دارید ، ماهیچه ها برای زندگی به شما نشان می دهد چگونه ظاهر ، احساس و بهترین عملکرد خود را داشته باشید.

در حقیقت ، این ممکن است آخرین کتاب تناسب اندام باشد که باید بخوانید.