آمادگی پلیس تهران برای مراسم دعای عرفهبه گزارش پایگاه خبری صراط به گزارش مهر، سردار حمید هداوند با تبریک عید سعید غدیر خم اظهار داشت: مکان های برگزاری دعای عرفه توسط نیروهای انتظامی شناسایی شده و همکارانم خودروها و عابران پیاده را در اطراف محل های دعای عرفه مستقر خواهند کرد.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای پوشش پلیسی و تامین امنیت این رویداد انجام شده است، گفت: همچنین برای پیشگیری از سرقت و سایر اعمال مجرمانه اقدامات لازم انجام شده است و امیدواریم این رویداد در امنیت کامل انجام شود و به پایان برسد. .

به گفته جانشین فرمانده انتظامی تهران، حضور پلیس در اطراف اماکن نماز عرفات تا تخلیه کامل جمعیت ادامه خواهد داشت.

هداوند ادامه داد: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در محل برگزاری این مراسم و در مسیرهای منتهی به محل برگزاری برای مدیریت و تنظیم ترافیک مستقر خواهند شد.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از ساعاتی قبل از شروع مراسم در اطراف این اماکن مانند مصلی تهران حضور داشتند و تا پایان مراسم به حضور خود ادامه خواهند داد، تصریح کرد:

جانشین رئیس پلیس پایتخت در پایان گفت: در حال حاضر محدودیت و منع رفت و آمد برای برگزاری مراسم دعای عرفه در دستور کار نیست، اما ممکن است هر از چند گاهی برای روان سازی ترافیک چنین تصمیمی گرفته شود.