آلوپسی چیست؟ برای هزاران و هزاران زن سیاه منافذ و پوست آمریکایی سرگرم کننده دار نیست


نوشته شده توسط Danita Peoples، دانشکده ایالتی وین

سیلی اسکار کدام ممکن است اسکار را خرس الشعاع قرار داد، شوخی با اشاره به کم موی جادا پینکت اسمیت تحمیل کرد – شوهرش ویل اسمیت از نزدیک به تمسخر کریس راک طنز اجتناب کرده اند بالا تراشیده بازیگر زن اعتراض کرد.

فراتر اجتناب کرده اند اتهامات متقابل با اشاره به آنچه کدام ممکن است شناخته شده به عنوان عالی دلفریب مضحک را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی پاسخ نامتناسب فکر تبدیل می شود، متعدد اجتناب کرده اند مردمان همراه خود پینکت اسمیت همدردی خواهند کرد. چون آن است هزاران و هزاران زن در آمریکا می توانند تأیید کنند، ریزش مو موضوع سرگرم کننده دار نیست.

The Talk اجتناب کرده اند دانیتا پیپلز، متخصص منافذ و پوست اجتناب کرده اند مدرسه پزشکی دانشکده ایالتی وین با اشاره به ریزش مو را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه چرا انواع خاصی اجتناب کرده اند آن ممکن است به طور نامتناسبی بر دختران سیاه منافذ و پوست تأثیر بگذارد، سؤال کرد.

۱. آلوپسی چیست؟

آلوپسی عالی عبارت پزشکی برای ریزش مو به طور معمول است. توضیح دادن‌هایی اضافه شده است کدام ممکن است می‌تواند آرم دهد کدام ممکن است مکان هر دو چه چیزی باعث ریزش مو می‌شود. برای مثال آلوپسی کششی، ریزش موی ناشی اجتناب کرده اند ضربه هر دو تنظیمات التهابی مزمن در فولیکول‌های مو است.

۲. دلیل برای ریزش مو چیست؟

آلوپسی کششی روزی اتفاق می‌افتد کدام ممکن است به منافذ و پوست بالا ضربه وارد شود، از موها به طور مشترک کنده هر دو مالش می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث تحریک در فراگیر فولیکول‌های مو می‌شوند. این اراده در نتیجه ریزش هر دو نازک شدن مو شود.

آلوپسی آره آتا ریزش مو در یک واحد ناحیه خاص را توضیح دادن می تنبل. عمق آن مشخص است، به همین دلیل بالقوه است ساده ناحیه ای اجتناب کرده اند ریزش مو به مقیاس عالی پول نقد روی منافذ و پوست بالا وجود داشته باشد هر دو بالقوه است مناطق بزرگی را خرس تاثیر قرار دهد. این اراده در هر سطح اجتناب کرده اند هیکل {اتفاق بیفتد}.

هر دو بالقوه است در نتیجه ریزش درست مو در منافذ و پوست بالا، آلوپسی توتالیس شود. برخی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی ابروهای شخصی را اجتناب کرده اند بازو می دهند هر دو نازک شدن مژه ها را تفسیر می کنند.

اشخاص حقیقی علاوه بر این بالقوه است به آلوپسی یونیورسالیس از رنج می برند کدام ممکن است ریزش مو از طریق هیکل است.

آلوپسی آره آتا فرم ریزش موی “امنیت” فکر تبدیل می شود. سیستم امنیت به فولیکول های مو حمله می تنبل. این درمورد به سلول های T است کدام ممکن است گلبول های سفید خونی هستند کدام ممکن است در سیستم امنیت مهم هستند.

اجتناب کرده اند این رو سایر مشکلات شخصی امنیت می توانند همراه خود آلوپسی در کنار باشند. این شکلی اجتناب کرده اند آلوپسی است کدام ممکن است جادا پینکت اسمیت ذکر شد اجتناب کرده اند آن مبارزه کردن می برد.

لوپوس عالی اختلال شخصی امنیت است کدام ممکن است ممکن است در نتیجه ریزش مو شود. عالی نوع لوپوس اریتماتوز سیستمیک است. نوع تولید دیگری، لوپوس اریتماتوز دیسکوئید، در سطح اول منافذ و پوست را خرس تاثیر مکان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است باعث ریزش مو در کنار همراه خود اسکار روی منافذ و پوست بالا شود.

مشکلات تیروئید نیز ممکن است همراه خود ریزش مو مرتبط باشد. به معنای واقعی کلمه هستند، وقتی مبتلایان تحت تأثیر ریزش مو مراجعه می کنند، اولین آزمایشی کدام ممکن است بالقوه است تقاضا کنم، بررسی تیروئید است.

۳. چه کسانی را خرس تأثیر مکان ها؟

هر کسی بالقوه است به آلوپسی مبتلا شود. آلوپسی آره آتا ممکن است در هر سنی، اجتناب کرده اند کودکان به همان اندازه بزرگسالان، را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید دختران به نظر می رسد شود. با این حال اصولاً احتمالاً می رود کدام ممکن است آمریکایی های آفریقایی تبار را خرس تأثیر قرار دهد به همان اندازه سفیدپوستان هر دو آسیایی آمریکایی ها. حدود ۱ میلیون نفر در آمریکا اجتناب کرده اند آلوپسی آره آتا مبارزه کردن می برند.

آلوپسی کششی ممکن است افرادی را در نقش ها خاصی خرس تاثیر قرار دهد، یادآور بالرین ها کدام ممکن است در همه زمان ها موهای شخصی را به صورت نان می پوشند. فشار را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصطکاک ناشی اجتناب کرده اند سرپوش های ورزشی یادآور کلاه امنیت هر دو کلاه بیسبال نیز ممکن است باعث ریزش مو شود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برخی اجتناب کرده اند بخش‌های اروپای شمالی، جایی کدام ممکن است معمولاً اشخاص حقیقی به طور مشترک موهای شخصی را محکم به عقب می‌کشند، میزان آلوپسی کششی بالاتری موجود است. آلوپسی کششی عالی سوم اجتناب کرده اند دختران آفریقایی تبار را خرس تاثیر مکان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را به شایع ترین نوع آلوپسی کدام ممکن است دختران سیاه منافذ و پوست را مبتلا می تنبل تغییر می تنبل.

۴. چرا آلوپسی کششی در بین دختران سیاه منافذ و پوست شایع است؟

زن شوکه شده از ریزش مو

این {به دلیل} برخی اجتناب کرده اند فرآیند‌های آرایش مو است کدام ممکن است دختران سیاه‌منافذ و پوست روی موهای شخصی استفاده می‌کنند – ورزشی احساس‌های خوب هر دو اکستنشن، هر دو آسان کردن از گرما، بعضی از اینها مسائل. مو عالی ضرر غول پیکر {در میان} دختران آفریقایی آمریکایی است به گونه ای کدام ممکن است برای دیگران کار نمی شود. وقتی بهتر شدم، اقوام بزرگترم به ما دخترها گفتند کدام ممکن است موهای ما «بدیهی روی دسر» ماست. را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها کارهای زیادی برای اینکه موهای ما مرتب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبت شده آرم دهند، انجام داده اند، کدام ممکن است معمولاً به معنای آسان کردن .

با این حال در نظر گرفته شده می‌کنم فشار کمتری نسبت به در گذشته روی دختران سیاه‌منافذ و پوست موجود است کدام ممکن است موهایمان را آسان نگه دارند، در دفتر هر دو هر جای عکس.

۵. آلوپسی چگونه معامله با تبدیل می شود؟

این بستگی دارد دلیل برای دارد. کورتیکواستروئیدهای تزریقی هر دو موضعی برای معامله با آلوپسی آره آتا موجود است. اگر {به دلیل} ضعیف چرخ دنده مغذی یادآور آهن هر دو پروتئین باشد، مشخص است کدام ممکن است ساده باید ضعیف را همراه خود تقویت می کند ها هر دو همراه خود تنظیم رژیم اصلاح کرد. هنگامی کدام ممکن است {به دلیل} لوپوس باکتریایی هر دو لوپوس دیسکوئید تحمیل تبدیل می شود، اگر تحریک منافذ و پوست بالا را برای عجله معامله با نکنید، ریزش مو ممکن است ابدی شود.

[Over 150,000 readers rely on The Conversation’s newsletters to understand the world. Sign up today.]

وقتی صحبت اجتناب کرده اند کشش به میان می‌آید، در وهله اول اصولاً با اشاره به بردن اقداماتی است کدام ممکن است باعث تحمیل ضرر می‌شوند. آنچه در جاری حاضر در حال وقوع است اینجا است کدام ممکن است اشخاص حقیقی بیشتری اجتناب کرده اند جنبه های عقب کشیدن کاربردهای شیمیایی هر دو هوادهی اتو مو آگاه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر اجتناب کرده اند این فرآیندهای خطرناک استفاده می کنند.

تنها چیزی کدام ممکن است بالقوه است کمک تنبل قوانین تاج است، قانونی کدام ممکن است سال قبلی حاضر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۱۸ مارس ۲۰۲۲ به تصویب مجلس نمایندگان آمریکا رسید. به همین دلیل امیدوارم کدام ممکن است در بلند مدت به کاهش آلوپسی کششی کمک تنبل.گفتگو

دانیتا پیپلز، استادیار پزشکی منافذ و پوست، دانشکده ایالتی وین

این متن همراه خود مجوز Creative Commons اجتناب کرده اند The Conversation بازنشر شده است. مقاله بی نظیر را بیاموزید.