آغاز عملیات اجرایی ساخت قرارگاه اربعین در مرز خسروی – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، رضا داودی در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت قرارگاه اربعین در مرز خسروی استان کرمانشاه با حضور معاون حقوقی، پشتیبانی و امور مجلس وزیر کشور حضور یافت. نیرو، مشاور وزیر نیرو و ستاد وزارت نیرو و مدیران عامل صنعت آب و برق استان شد، از مرز خسروی به عنوان نزدیکترین مرز با عراق یاد کرد و گفت: با با تمهیدات پیش بینی شده و تامین زیرساخت های لازم توسط وزارت نیرو در مرز خسروی، این پایانه ترانزیتی اربعین آماده پذیرایی از زائران اباعبدالله الحسین (ع) است.

وی با اشاره به نقش تعیین کننده ساخت قرارگاه اربعین در ارائه خدمات بهتر به هموطنان، افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای ارائه خدمات بهتر و گرامیداشت زائران اربعین حسینی، زمینی به مساحت ۳.۴ هکتار اعطا کرده است. در خسرابی برای ساخت این کمپ اربعین به وزارت نیرو اعطا شد که امروز شاهد آغاز اجرای آن هستیم.

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، شرکت های حوزه آب و برق استان کرمانشاه نیز به منظور آمادگی برای میزبانی از زائران اربعین در مرز خسروی و قطعا با همکاری سایر همکاران دستگاه های اجرایی به صورت مستمر جلساتی را برگزار می کنند. نمایندگی های استان، تمامی امکانات رفاهی لازم را برای برگزاری مراسم پیاده روی اربعین هرچه دلرباتر کنند.