آتش اختلاف در تیم ملی شعله ور شد/ ملی پوشان باتجربه به هم تیمی های خود پاسخ دادند + تصاویر


به گزارش وانانیوز،

بعد از اینکه بحث اخراج جدی شد دراگان اسکاچ از مربی تیم ملی فوتبال ایران امروز بازیکنانی چون سردار آزمون، علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، وحید امیری، شجاع خلیل زاده، علی قلی زاده، احمد نوراللهی، امید نورافکن، صادق محرمی، سروش رفیعی و میلاد سرلک با انتشار یک پست تاریخ در حالی که از دولت خواستند از تیم ملی حمایت کنند، اعلام کردند که تا پایان جام جهانی چیزی تغییر نخواهد کرد.

البته این اتفاق با دیدگاه برخی بازیکنان با تجربه ملی همراه نبود و همینطور است تاریخ آنها در صفحه خود پستی ندادند. پس از گذشت چند ساعت از این اتفاق، حالا بازیکنانی چون مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، سعید عزت اللهی، احسان حاج صفی، مرتضی پورعلیگنجی، کریم انصاری فرد و امیر عابدزاده تاریخ با این موضوع پست گذاشتند.

(تاریخ امروز تحت عنوان بازیکنان تیم ملی بدون رضایت، هماهنگی، اطلاع رسانی و برخلاف میل ما منتشر شده و بی احترامی به تیم ملی است. صدور بیانیه های غیرواقعی به نام تیم ملی بر اساس منافع شخصی برخی بازیکنان تیم ملی و باعث دو دسته شدن تیم.

ما همه سربازان مردم ایران و پرچم رنگارنگ کشورمان هستیم و با تمام توان در زمین مهارت خود را نشان می دهیم و از جان خود می گذاریم تا لبخند بر لبان این مردم بنشانیم. انکار مخمصه پیش روی تیم ملی فقط بر کوه مشکلات ما می افزاید.)

حالا به نظر می رسد آتش اختلاف تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به پایان رسیده و آنها به هیچ وجه متحد نیستند. دلیل فدراسیون باید لطفا هر چه زودتر این وضعیت را برطرف کنید.

پایان آن پیام/